,

Tınaztepeguzellik / tınaztepeestetik


İLETİŞİM

ADRES

Yasal Uyarı

TINAZTEPE GÜZELLİK SALONU
Özel Tınaztepe Hastanesi Karşısı
Ahmet Piriştina cad. 203/30 sok
No:13 D:3 Tınaztepe Buca İzmir

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

map

FEMINITY BAKIMI
Hücre biyolojisi ve hormon çalışmalarının sonucu olan FEMİNITY, Ericson Laboratuvarı’nın ürettiği yüksek performanslı bir seridir. Bu bakım, cildin, düzensiz işleyişini iki farklı etkiyle iyileştirmeyi hedefler.

- Cildin hormonal dengesini yeniden kazandırır,

- Hayati öneme sahip 2 ana proteini aktive ederek ana hücreleri korur.

Bu önleyici anti-aging cilt bakım serisi, vücuttaki hormonal denge-sizlikler nedeniyle ciltlerinde kronik su kaybı problemi olan 25 – 45 yaş arasındaki tüm kadınları hedef alır.

CİLT BAKIMLARI

Cilt Bakım seansları her kişinin cilt tipine ve cilt problemine göre düzenlenmektedir. Seanslar 40-50 dakika sürmektedir. Uzman estetisyenler tarafından yapılmaktadır.Kabin ürünlerimiz Fransız kaynaklı Ericson Laborauvarları ürünüdür. Bakım sonrası kişinin evde bakımını sürdürmesi için cilt bakım ürünleri önerilmektedir.

Tinaztepe Güzellik Salonunda her türlü cilt bakımı, zayıflama programları, diyetisyen konsültasyonu, bölgesel incelme, selülit bakımları ve masajları ve özel yüz bakımları yer almaktadır.
Estetik Cerrahi uygulamalar, dolgu, botoks, peeling, liposuction ve lazer uygulamaları için Tınaztepe Hastanesi Estetik ve Güzellik  birimine başvurunuz.  (232) 454 14 14

ÖZEL TINAZTEPE HASTANESİ


Estetik ve Güzellik Birimi

NOVACID BAKIMI

Cildin yüzeyindeki lekelenme, kırışıklık, ve yaşlanma belirtilerini giderme ve cildin yenilenmesi amacıyla yapılır. Mikrodermabrazyon ve kimyasal peeling etkisi gösterir.

PERFECTION BAKIMI

Pek çok kozmetik ürünü geleneksel bir yöntemle cildin üst tabakasına etki eder.Yeni PERFECTION WHITE EXPERTISE serisi ise biyolojik pigmentasyon zincirinde mümkün olduğunca derine nüfuz eder. Bu seri iki aşamalı olarak etki gösterir.

- Pigmentasyon sürecinden önceki genetik etkinin modifikasyonu

- Pigmentleri üreten hücreler arası ajanların yeniden

yönlendirilmesi.

VIVA MILK BAKIMI

Sütün yararlı etkilerini cilt için de kullanmak amaçlanmıştır.Cildin besin dengesini düzenleyici ve tüm besleyici aktifleri içren süt bazlı VIVA MILK serisi cilde gençliğinive canlılığını  koruması için tam ve dengeli bir besin desteğ sağlar. Sütü içeriğindeki benzersiz protein bileşimi; cildin besinsel sorunlarını ortadan kaldırır, hücresel aktiviteyi hızlandırır ve cildi erken yaşlanmadan korur.

TEGODER - MARINE &THERMAL BAKIMI

Cilt sağlığı ve güzelliği nem oranıyla çok yakından ilgilidir. Cildin nemliliğini sağlayan fizyolojik sistemlerin düzgün çalışmasını sağlar. İçeriğinde aloe vera, hyaluronik asit (cildin destek dokusuve dolguların da yapıldığı madde),  ve deniz ürünlerinden elde edilenkollajen bulunur. Bu cilt bakımı hemen bir rahatlık, parlama ve düzgünlük verir.  

ENERJİ LİFT BAKIMI

Cilt konturunu yeniden yapılandıran, inceltici ve sıkılaştırıcı bakım. Ciltteki kollajen üretimini arttırır, fibroblast growth faktörü (FGF) uyararak yenilenmeyi sağlar.

#viva #perfection

Güzellik Salonu Çalışma Saatleri

Pazartesi      08:30- 19:00

Salı               08:30- 19:00

Çarşamba     08:30- 19:00

Perşembe     08:30- 19:00

Cuma            08:30- 19:00

Cumartesi     08:30- 18:00

#feminity_detay #energy_detay #novacid_bilgi